loader gif

Hizmetlerimiz

MUDOSAN İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Alüminyum korkuluk

Öne çıkarılmış görsel

Alüminyum korkuluk genelde apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakınından uygunluğudur. Yüksek metrajlı alanlarda kullanılmasının sebebi de budur. Alüminyum küpeşte sistemleri ara kayıtlı ve camlı olarak kullanılabilir. Birçok farklı model ve renk seçenekleri mevcuttur.

Alüminyum korkuluk küpeşte Sistemleri

Alüminyum küpeşte günümüzde en çok tercih edilen merdiven korkuluğu modellerindendir. Gerek fiyat gerekse estetik açıdan uygun olmasının yanı sıra paslanmaya dayanıklı olması ve hızlı takılır sökülür olması da çok rağbet görme sebeplerindendir.

Alüminyum korkuluk küpeşte Modelleri
Alüminyum korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir.Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli  bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Alüminyum küpeşte Fiyatları
Alüminyum korkulukların genelde en çok tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla beraber fiyatınında daha düşük tutulması buna sebep gösterilebilir. Fakat ahşap tutamaklı  ve camlı olarak kullanma seçenekleri de mevcuttur.   Alüminyum korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir.  Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.

Alüminyum korkuluk Özellikleri

  1. Bakım gerektirmemesi
  2. Çok uygun fiyatlara montajının yapılabilmesi
  3. Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi
  4. Paslanmaya dayanıklı olması
  5. Her türlü mekana kurulabilmesi
  6. Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmemesi)
  7. Her renkte bulunabilmesi
  8. Ahşap, cam ve pleksi gibi ürünlerle uyum içinde kullanılabilmesi

Numaranızı bırakın, sizi arayalım!

Aklınıza takılan bir sorunuz var ise numaranızı bize gönderin sizi arayalım.