loader gif

Hakkımızda

Misyon

Hedefimiz uzun yılların getirdiği tecrübe ile sizlere en iyiyi ve güzeli sunabilmektir.

Vizyon

Amacımız müşteri değil dost kazanabilmek ve çağın gerisinde kalmadan sürekli kendimizi yenilemektir.
MUDOSAN İNŞAAT - GAYRİMENKUL

Hakkımızda

Şirketimiz 1999 yılında İzmir ili Urla ilçesinde kurulmuştur. 2001 yılına kadar alüminyum doğrama ve PVC panjur imalatı ile devam ederken, Adopen PVC pencere ve kapı sistemleri üretici bayiliğini almıştır. Daha sonra Fıratpen ve Egepen markaları ile devam etmiştir. Halen Egepen markası ile montaj bayiliğine devam etmektedir. Bunun yanı sıra 
Linea rossa ve Alumil ısı yalıtımlı alüminyum pencere ve kapı sistemleri montajlarını yapmaktadır. Otomatik panjur sistemleri, Variodor oda kapıları, laminat parke ve çelik kapıbayilikleri ve montajlarımız devam etmektedir.

Gelişen piyasa koşullarına ve çağa ayak uydurabilmek için kış bahçesi, giyotin ( dikey çalışır motorlu ) camlama sistemleri, uzaktan kumandalı panjur, garaj kapıları, açılır tente ve cam tavan ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Şirketimiz 2015 yılında inşaat sektörüne girmiş bulunup, bünyemizde çalışan mimarlarımızla kendi projelerini üretip satmaktadır.

Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda arsa temini proje, ruhsat işlemleri ve bina yapımı hususlarında temelden çatıya anahtar teslimi işler yapmaktadır.

20 yıllık birikim ve tecrübeyle hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Numaranızı bırakın, sizi arayalım!

Aklınıza takılan bir sorunuz var ise numaranızı bize gönderin sizi arayalım.