loader gif

Hizmetlerimiz

MUDOSAN İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Banyo Tadilatları ve Hilton Banyo Dolapları

Öne çıkarılmış görsel

Hilton banyo dolapları aslında banyolarda bulunan lavabo ünitelerini anlatan bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Yani, lavabo ile banyo dolabı ve banyo tezgahını bir arada barındıran  Hilton banyo dolapları olarak adlandırılmaktadır.

Kısaca, geçmişteki tek tabanca lavabolar, yerini dolap ve tezgahla bütünleşen Hilton banyolara bıraktı. Halk dilinde bir nevi gömme lavabo diyebiliriz aslında. Çünkü Hilton banyo lavaboları tezgah içine gömülü olarak tasarlanmaktadır.

Hilton banyo tasarımları kullanışlı ve işlevsel banyo dolabı da diyebiliriz aslında. Çünkü geçmişte evlerde olduğu gibi banyolarda büyük metrekareli idi. Günümüzde ise evlerle birlikte evin içinde bulunan bütün alanlar küçük metrekareli hale geldi. Buda donanımlı ve fonksiyonel dekorasyonu zorunlu kıldı.

Hilton Banyo Dolabı Avantajları

Geçmişte banyoda lavabo ve dolaplar ayrı ayrı tasarlanmakta ve konumlandırılmaktaydı. Bu tür banyolar hem şık durmuyordu, hem de depolama alanı açısından fazla pratik değildi.

Hilton banyo, Hilton lavabo tasarımları banyoda en çok kullanılan alanları bir araya toplayarak gerek günlük temizlikte, gerek depolamada daha pratik kullanım alanı sunmaktır.

 

Numaranızı bırakın, sizi arayalım!

Aklınıza takılan bir sorunuz var ise numaranızı bize gönderin sizi arayalım.