loader gif

Hizmetlerimiz

MUDOSAN İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Giyotin Camlama

Öne çıkarılmış görsel

 

Giyotin camlama, özel tasarım olarak üretilen ve kış bahçeleri, balkonlar ve  restaurantların kapatılmak amacı ile kullanılan bölgelerine montajı yapılabilen hareketli cam çeşididir. Firmamız ise müşterilerimiz için en kaliteli giyotin cam uygulamasını hazırlamakta ve montajını gerçekleştirmektedir. Giyotin cam adının verilmesinin nedeni ise aşağı ve yukarı doğru otomatik sürülebilir özellikte olmasıdır. Camların Motor ile hareket edilebilmesi sağlandığı için ismine motorlu giyotin de denilmiştir.

Giyotin Cam Sistemleri

Firmamız giyotin cam alanında profesyonel bir hizmet sunmakta ve kullanıcıların ihtiyaçlarını da önemli ölçüde karşılamaktadır. Bünyemizde olan 3 farklı giyotin cam modeli ile müşterilerimiz diledikleri seçimi yapabilirken evlerinde ya da iş yerlerinde son derece kullanışlı olan bu ürünleri değerlendirebilmektedir. 

Giyotin Cam Kullanımı

Giyotin cam, sayesinde hem yaz hem de kış aylarında kullanıcılar, alanlarına çok daha ayrı bir hava katabilmekte ve ergonomikliği sayesinde temizliğini de en kolay şekilde sağlayabilmektedirler. Giyotin cam ürünlerimizin ölçüleri ise kullanıcıların yaşam alanlarına göre alınmakta ve montajları da yine bu ölçülere göre gerçekleştirilmektedir. Giyotin cam seçimi yaparken kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre ürün seçimi sağlayabilmekte ve bütçelerini de düşünerek hareket edebilmektedir. Firmamız her bütçeye ve her zevke hitap eden kaliteli ürünleri ile hizmet sunmaktadır.

 

Numaranızı bırakın, sizi arayalım!

Aklınıza takılan bir sorunuz var ise numaranızı bize gönderin sizi arayalım.